HomeŽivotní styl1 chytrý trik - potřebujete kousek houby: bota se zahákne do ledu...

1 chytrý trik – potřebujete kousek houby: bota se zahákne do ledu a neuklouzne

Když po dalším tání začne mrznout, pod nohama je vždycky něco nepředstavitelného – bojíte se udělat krok.Cesta z domova na dopravní zastávku se stává skutečným utrpením, protože pracovníci komunálních služeb ne vždy reagují včas.Z této situace existuje jedno jednoduché východisko.

Podrážku lze opravit 10 minut před odchodem z domu.Není k tomu potřeba žádné speciální vybavení – jen houba, lepidlo a nůžky.

Vezměte pěnu na mytí nádobí a odstřihněte tvrdou část, rozdělte ji na čtyři části.Dále budete potřebovat lepidlo.

Naneste kompozici na kousky houby, přilepte je na patu a lemovací část první a poté druhé boty.Počkejte, až lepidlo ztvrdne, a pak můžete bez obav vyjít z domu i na náledí – boty už nebudou klouzat.

Na patu a lemování je třeba přilepit po kousku houby.

Foto: Snímek obrazovky z kanálu Shabby Chic Zen.

Dříve jsme si řekli, co musíte udělat, abyste rychle natáhli hořící pár.Ukázalo se, že problém můžete rychle vyřešit pomocí vařící vody, alkoholu a vlněné ponožky.Některé mazané ženy se naučily používat v tomto případě obyčejný krém.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten