HomeŽivotní styl4 nejlepší parfémy s jemnou a lehkou vůní: na prvním rande nadchnou...

4 nejlepší parfémy s jemnou a lehkou vůní: na prvním rande nadchnou každého

Když se chystáte na schůzku s mužem svých snů, zvolte tento lehký a jemný parfém.Díky tomuto parfému vás bude chtít zasypat komplimenty a obdivovat vaši elegantní vůni.

Japonská sakura od Planeta Organica je za příjemnou cenu a má ohromující vůni.Nejprve se ozvou tóny mandlového mléka a rýžové vody, poté se otevře srdce s vůní malin, růže a třešňových květů.Tento parfém zanechává příjemnou dochuť se stopou pižma a santalového dřeva.

Iris Porcelana od Ex Nihilo je jednoduchý jemný parfém s vůní ušlechtilého kosatce, růže a fialky.Kompozici doplňuje stopa santalového dřeva, která nenechá svou majitelku bez povšimnutí.

Forever And Ever od Diora je považován za jeden z nejženštějších parfémů na trhu.Elegantní a beztížný parfém potěší vůní jasmínu, frézie a růže, kterou rámují pikantní medové tóny.

Roses On Ice od značky Kilian dodá vašemu vzhledu lehký chlad a svěžest.Parfém voní po ginu, okurce a růži.Složení je ochuceno akordy pižma a santalového dřeva, uvádí I Buy.

Dříve pojmenovaný parfém, který potěší každého svou vůní a dlouhotrvající stopou.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten