HomeŽivotní stylAngry the Black Rabbit: tři outfity, ve kterých byste rozhodně neměli slavit...

Angry the Black Rabbit: tři outfity, ve kterých byste rozhodně neměli slavit Silvestra

Na Silvestra chce mnoho lidí nejen připravit bohatou hostinu a zvolit pestrý image, ale také se zavděčit symbolu nadcházejícího roku: v roce 2023 je to Černý vodní králík.Pokud ho tedy nechcete naštvat a zaplašit si štěstí na příštích 12 měsíců, raději si tyto silvestrovské vzhledy odpusťte.

Celobílý outfit může vypadat velmi zářivě a slavnostně.Ale v čínské tradici není světlý komplet na Silvestra v žádném případě spojen se štěstím.

Kromě toho byste měli odmítnout složitý střih, protože Králík má rád jednoduchost ve všem – od jídla až po kostým.Je lepší volit rovné linie, klidné siluety a k jejich slavnostní náladě pomohou nejrůznější doplňky, boty, zářivé líčení nebo styling.

Mimochodem, také s doplňky byste měla být střídmější: stupňovitý masivní náhrdelník si odložte na jinou příležitost, jinak si rozhněváte pána roku.Raději se omezte na klidné doplňky a detaily.Pokud vše správně vyberete, dopadne to neméně slavnostně.

A samozřejmě byste si měli odepřít kožešinové detaily: i malý náhrdelník nebo brož zaplaší nedočkavého Zajíce, a tím i štěstí pro nadcházející rok.Na Silvestra nezáříte v kožešinovém oblečení, ani když jdete na předávání Oscarů.Lepší je věnovat pozornost kabátům, stylovým péřovým bundám, parkám, ale rozhodně ne kožešinám.Umělou si také neoblékejte: Králík nepochopí, z čeho je vyrobena, a ještě vám vezme štěstí.

Dříve jsme si řekli, jak ozdobit vánoční stromeček podle fengshui, aby se objevily peníze.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten