HomeŽivotní stylBez sulfátů a silikonů: 3 nejlepší šampony na vlasy - stojí za...

Bez sulfátů a silikonů: 3 nejlepší šampony na vlasy – stojí za to

Každá žena ví, jak důležité je vybrat si ten správný šampon.Jinak můžete svým vlasům jen uškodit.Odborníci z MarkiKachestvo shrnuli výsledky svého výzkumu a jmenovali tři nejlepší bezsulfátové šampony, z nichž každý zajistí vašim vlasům luxus.

Odborníci dali první místo výrobku s názvem ESTEL Otium Aqua.Dokáže udržet vlhkost uvnitř každé kadeře, díky čemuž jsou vlasy mnohem silnější.Kromě toho pomáhá předcházet vysušování.Pravidelné používání šamponu dokáže vlasy opticky mnohem více zkrášlit.

Druhé místo odborníci udělili šamponu s názvem ‚Cedr Stlaník a meduňka‘ od značky Natura Siberica.Výrobek je známý svým složením, které obsahuje vitaminy A, E, B a C.Za hlavní složku se však považuje rakytníkový olej, který umožňuje zajistit hladkou strukturu vlasů.Jedinou nevýhodou je, že se výrobek obtížně aplikuje.Špatně pění, přestože vlasy dokonale oplachuje.

Účinek bude patrný po několika dnech.

Foto: freepik/ru.freepik.com.

Třetí místo odborníci udělili šamponu Matrix Biolage Keratindose. Stejně jako v předchozím případě je proslulý svým jedinečným složením.Zvláště relevantní použití takového šamponu bude pro majitelky barvených vlasů.Výrobek umožňuje zachovat barvu a má také účinek keratinového narovnání.

Dříve bylo jmenováno 7 nejlepších zimních parfémů s tóny šťavnatého ovoce a nárazovou stálostí.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten