HomeŽivotní stylBohatství podle osudu: datum narození odhalí osobní cestu k bohatství

Bohatství podle osudu: datum narození odhalí osobní cestu k bohatství

Mezinárodní digitální psycholog Alex Roitblat prozradil v pořadu ‚Teď dávejte pozor!‘, jak si do života přitáhnout peníze.Podle něj můžete zjistit svou osobní cestu k bohatství pomocí data narození.

‚Každé číslo vypovídá o poslání člověka, o jeho karmě.Číslo 1 samo o sobě nenese velké finance, ale jakmile člověk začne řídit tým, předávat cíle a zkušenosti, peníze k němu určitě přijdou.Číslo 5 znamená hřivnu, ale ne hojnost.S příchodem disciplíny však peníze k člověku také přicházejí,‘ uvedl odborník.

Roitblat vyčlenil několik skupin, které zahrnovaly různá rodná čísla.Podle nich si člověk může ověřit sám sebe.

Lidé, kteří se narodili ve 4., 13., 22. a 31. čísle, se mohou pochlubit analytickou myslí.Díky své bystrosti chápou motivy lidí kolem sebe, čehož mohou využít ve svůj prospěch.Aby přitáhli peníze, musí být ve stavu vděčnosti.

Narození 6, 15, 24 musí dlouho studovat a tvrdě pracovat, aby si vydělali svůj první milion.Je třeba spoléhat na chladnou kalkulaci a logiku.Investice na úkor investic se povedou dobře.

Těm, kteří se narodili v číslech 9, 18, 27, nezbývá nic jiného než tvrdě pracovat.Je pro ně obzvlášť důležité kontrolovat finanční toky, aby se jim dobře žilo.

Dříve finančník odhalil tajemství, jak ušetřit peníze a zbohatnout.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten