HomeZajímavéBude se vám hodit doma i v kuchyni: 7 předmětů z domácnosti,...

Bude se vám hodit doma i v kuchyni: 7 předmětů z domácnosti, které se obvykle vyhazují

V dnešní době se společnost opět zamýšlí nad důležitostí úspory času a peněz.Za tímto účelem dostávají zdánlivě známé předměty nové role a funkce, které budou v domácnosti užitečné.Podívejme se na 7 předmětů, které někteří majitelé vždy vyhodí, aniž by přemýšleli o jejich další užitečnosti.

Za prvé, nevyhazujte odstřižky z obalů od pečiva – budou se vám hodit při uzavírání otevřených obalů od zakysané smetany, tvarohu nebo sýra.Potraviny se tak nebudou déle kazit a ušetříte za zipové sáčky.

Za druhé, samotné obaly od chleba lze také znovu použít – k uskladnění zeleniny v lednici, aby se dodržovala pravidla komoditního sousedství.

Za třetí, krásné krabičky na sladkosti by byly skvělými organizéry na šicí potřeby nebo jiné drobnosti.

Za čtvrté, prázdné plastové lahve pomohou pohodlně uložit otevřené sáčky s cereáliemi, aniž by se rozpadly.

Za páté, buňky z kartonu od vajec jsou skvělé pro pěstování sazenic a úsporu místa.

Za šesté, pomocí obrácené láhve s otvorem můžete zorganizovat postupné zalévání pokojových rostlin v době vaší nepřítomnosti.

Za sedmé, zátky na víno se stanou originálními držáky na fotografie nebo vizitky, které dodají interiéru na zajímavosti.

Pomocí improvizovaných prostředků tak můžete zemědělství zlevnit a učinit ho šetrnějším k životnímu prostředí.Klíčem k úspěchu je být trochu kreativní.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten