HomeŽivotní stylBude tam moře peněz: datum narození odhalí, jak zbohatnout

Bude tam moře peněz: datum narození odhalí, jak zbohatnout

Mezinárodní digitální psycholog Alex Roitblat exkluzivně pro ‚A teď pozor!‘ prozradil, jak zbohatnout pomocí data narození.Podle něj se každý člověk musí propracovat přes určité chyby, a pak se tok peněz rozvine.

‚Jednoduchý příklad: Lidé narození 4., 13., 22., 31. čísla mají číslo vědomí 4. Všichni, kteří se narodili v tomto dni, mají vědomí 4. To znamená, že mají vědomí 4.Jsou od přírody vybíraví a potřebují to v sobě překonat, aby zvýšili své příjmy alespoň o 50 %.Dříve nebo později musí dospět k analýze, racionálně přistupovat k volbě cílů,‘ uvedl psycholog.

Naopak pro narozené v číslech 8, 17, 26 je charakteristická hyperkontrola a nedůvěra ke kolegům.Lidé s tímto datem narození je důležité naučit se chápat lidi a přestat je kriticky hodnotit jen podle výsledku.Pak i zdánlivě nevýkonní pracovníci budou schopni přinášet zisk.

Můžete také sečíst všechna čísla dne, měsíce a roku narození a podrobněji řešit problémy.Například lidé s rodným číslem 1 musí na cestě k bohatství překonat své ego.Lidé s rodným číslem 2 musí rozvíjet své komunikační schopnosti a vystupování na veřejnosti.

Dříve astrolog dával rady těm, kteří chtějí zbohatnout.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten