HomeŽivotní stylBudete toho milionkrát litovat: 5 věcí, které byste si neměli kupovat, i...

Budete toho milionkrát litovat: 5 věcí, které byste si neměli kupovat, i když je mají všichni ostatní

Impulzivní nákupy jsou to nejhorší, co se může módnímu člověku stát.Na popud okamžiku si můžete koupit věci, které vám nikdy neudělají radost.

Za prvé je to baret – naprosto zbytečná klasika, která nechrání před chladem ani větrem, protože se nachází na temeni hlavy.Za druhé, semišové boty.Jsou velmi náročné na péči, protože materiál rychle ‚zabíjí‘ sůl a činidla na silnicích.

Třetí je huňatý pytel.Kromě roztomilého vzhledu další klady nemá.Příslušenství je výborným ‚lapačem prachu‘, ale umýt nebo vyčistit takovou tašku je úkol.

Kožené kalhoty a dokonce i sukně jsou také na seznamu ‚zklamání‘.Potí se v nich nohy, svědí a mohou vydávat nepříjemný zápach.

A nakonec oblečení s peřím, jehož praktičnost je pod velkým, velkým otazníkem.Ihned po prvním vyprání se ztratí efektní vzhled, takové věci potřebují speciální péči a skladování.A hlavně, móda peří je jen přechodný trend, píše novate.

Dříve bylo jmenováno šest stylistických chyb, které dělají image směšnou a směšnou.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten