HomeŽivotní stylBudou se vám smát: tyhle věci se v létě 2023 nedají nosit...

Budou se vám smát: tyhle věci se v létě 2023 nedají nosit – nevkusné a hloupé

Při sestavování letního vzhledu musíte brát v úvahu, že některé věci už dávno vyšly z módy.Osobní stylistka a módní expertka Marina Germanová jmenovala pět antitrendů sezony, které zničí každou image.

Odbornice radí odmítnout krátké džínové šortky se zdobením.Různé tkaničky, korálky nebo jiné detaily jsou v této sezoně považovány za opravdový mauvais.Mnohem lepší volbou budou lakonické modely bez detailů.

Na šaty a sukně s kosticemi bychom také měli zapomenout.Existuje pro ně několik módních alternativ.

‚Je lepší zvolit volný střih šatů padákového modelu.Nebo naopak polopřiléhavé či vypasované šaty z žerzeje v maxi délce.’Jednou ze zajímavých možností je model baby-doll s bouffant rukávy,‘ zdůraznil German v rozhovoru s Moslenou.

Za další protitrend jsou považovány puffové kalhoty.Místo nich byste měli zkusit volné palazzo.Úzké plátěné košile se také nedoporučují, protože v módě jsou košile volného střihu.Boty s perforací ztratily na aktuálnosti.Jako alternativu se doporučuje zvolit baleríny nebo sandály.

Dříve byly jmenovány tři doplňky, které vypadají draze.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten