HomeŽivotní stylČínská metoda: všichni švábi utečou během jednoho dne

Čínská metoda: všichni švábi utečou během jednoho dne

Citron je univerzální prostředek, který je neobyčejně užitečný v domácnosti.Zvláště když citrusy vložíte do mikrovlnné trouby.Díky tomuto triku si můžete usnadnit život.

Citron například pomůže změkčit ztvrdlý hnědý cukr.K tomuto výrobku musíte přiložit plátek citrusu a vložit ho na několik sekund do mikrovlnné trouby.

Pokud v kuchyni nevoní ryby nebo česnek, pak situaci zachrání citron.Stačí ho rozříznout na polovinu a vložit na několik sekund do mikrovlnné trouby.Pak citron vyndejte a položte na talíř – celá místnost se naplní příjemnou vůní.

Někdy potřebujete citronovou šťávu při přípravě některých pokrmů.Ne vždy je však snadné ji vymačkat.Proto můžete využít následující trik: citron na několik vteřin ohřejte v mikrovlnné troubě a citrus okamžitě změkne.

A konečně, citron je skvělý na čištění mikrovlnné trouby.Citrusy je třeba rozkrojit na polovinu, vložit do talíře s malým množstvím vody a několik minut zahřívat.Uvízlá mastnota a kousky jídla se po takovém triku budou lépe čistit, uvádí ‚Lisa.ru‘.

Dříve jmenovaný snadný způsob, jak vyčistit jakýkoli povrch v domě díky citronu a soli.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten