HomeŽivotní stylDomácí mazlíčci budou pištět blahem: 3 nejlepší levná krmiva pro kočky -...

Domácí mazlíčci budou pištět blahem: 3 nejlepší levná krmiva pro kočky – bez všech chemikálií

Odborníci z MarkiKachestvo shrnuli výsledky svého výzkumu a jmenovali tři nejlepší značky levných krmiv pro kočky.Každá ze značek se může pochlubit vyváženým složením a také vysokým obsahem vitamínů.

Favoritem výzkumu bylo krmivo značky Purina One.Jeho hlavní výhodou je vysoký obsah bílkovin a absence štiplavého zápachu.Navíc má toto krmivo dobrý vliv na srst.Jedinou nevýhodou bylo nepohodlné balení.Cena je 576 rublů za balení o hmotnosti 1,5 kg.

Na druhém místě se umístilo krmivo značky Cat Chow.Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů a také živočišné bílkoviny.Toto krmivo není vhodné pro každého – je lepší ho nedávat kočkám s citlivým zažíváním.Cena je 450 rublů za 0,4kg balení.

Třetí místo získala společnost Perfect Fit food.Může se pochlubit vysokým obsahem vlákniny.Krmivo nezpůsobuje zdravotní problémy, ale není vhodné pro pravidelné krmení.Cena je 620 rublů za balení o hmotnosti 1,2 kg.

Dříve jsme si řekli, jaké krmivo je lepší kočce dávat.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten