HomeŽivotní stylDovolená za pár drobných: byl pojmenován způsob, jak jet na dovolenou levně...

Dovolená za pár drobných: byl pojmenován způsob, jak jet na dovolenou levně – dostupný pro každého

Každá cesta vyžaduje pečlivou přípravu.Ta vám pomůže nejen dobře prožít dovolenou, ale také ušetřit značnou částku peněz.Odborníci pojmenovali tři triky, díky nimž bude dovolená mnohem levnější.

V první řadě je třeba si uvědomit, že byste neměli jezdit na dovolenou ve státní svátky v zemi, do které cestujete.V těchto obdobích se zpravidla výrazně zdražují letenky a hotely.Pokud si termín dovolené mírně posunete, můžete výrazně ušetřit.

Při pobytu v dané oblasti je vhodné zvážit, v jakém čase plánujete navštívit muzea.Mnohá z nich nabízejí v určitých hodinách vstup zdarma.Informace o tom jsou obvykle k dispozici na portálech institucí.Muzea můžete navštívit také v posledních hodinách před jejich uzavřením – pak vás vstupenky budou stát penny.

Hlavním cílem je stýkat se s místními obyvateli.Ti vám vždy poradí, kde si můžete dopřát levnou večeři nebo si pronajmout levný, ale dobrý hotelový pokoj, zdůrazňuje portál WomanHit.

Dříve byli informováni všichni, kdo se chystají na dovolenou do Soči.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten