HomeŽivotní stylDruhá osoba se to nedozví: způsob, jak tajně číst zprávy Telegramu jediným...

Druhá osoba se to nedozví: způsob, jak tajně číst zprávy Telegramu jediným klepnutím

Existují tři jednoduché způsoby, jak si přečíst zprávu od svého protějšku v aplikaci Telegram, aniž by se objevila značka přečtení.Kybernetický expert nám prozradí, jak je to možné.

Podle specialisty na informační bezpečnost Valerije Stěpanova je nejjednodušší metodou tajného čtení zpráv otevření push oznámení na odemčené obrazovce zařízení.Pokud však textová zpráva obsahuje velké množství textu, nelze ji tímto způsobem plně přečíst.Zobrazí se pouze jeho část.

Účinnější bude jiný způsob – zapnutí režimu letadlo na smartphonu ihned po přijetí zprávy.

‚Musíte otevřít dialog, přečíst si zprávu a poté Telegram zcela zavřít přejetím prstem nahoru ve správci aplikací.’Po vypnutí leteckého režimu a zapnutí mobilního signálu váš protějšek nedostane oznámení o přečtené zprávě,‘ radí odborník v rozhovoru s Prime.

Třetí možnost tajného přečtení zprávy je mnohem jednodušší a také zaručuje vaši anonymitu.V tomto případě můžete použít náhled chatu se svým protějškem.Stačí, když v části aplikace se všemi konverzacemi stisknete ikonu s fotografií osoby, se kterou nechcete chatovat.

Již dříve vývojáři představili dlouho očekávané nové funkce aplikace Telegram.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten