HomeŽivotní stylDva jasné trendy: stylista jmenoval nejlepší modely kabátů na podzim a zimu

Dva jasné trendy: stylista jmenoval nejlepší modely kabátů na podzim a zimu

Stylista Ismail Safiulov hovořil s portálem ‚Pozor, zprávy!‘ o módních trendech v letošní podzimní a zimní sezóně.

Podle něj je nejzásadnější barvou v oblečení v této sezoně šedá, která nahradila dříve oblíbenou hnědou.Oblíbená je také červená a všechny její odstíny, stejně jako modrá a zelená.

‚Letos jsou patrné dva výrazné trendy.Kabáty v mužském stylu s objemnými širokými rameny a rovným střihem a kabáty ve stylu přesýpacích hodin: to je trend ženskosti, který opakuje křivky těla.Mnoho návrhářů a domácích značek představuje modely kabátů s křivkami v pase, vypadá to velmi rafinovaně,‘ uvedl odborník.

Dva jasné trendy: stylista jmenoval nejlepší modely kabátů na podzim a zimu.

Foto: lookstudio/freepik.com.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Dodal, že tuto sezónu budou aktuální různé modely sukní, od mini až po maxi.

‚A vracejí se také tužkové sukně.Jen si nekupujte takové sukně v obvyklém smyslu, trochu se změnily, staly se delšími – hodně pod kolena nebo maxi, a pokud jsou rozparky, je to nejvyšší pilotáž‘, – shrnul Safiulov.

Dříve stylisté jmenovali šest zastaralých možností kabátů, které je lepší nechat v minulosti a nepřinášet je do svého šatníku.Kazí obraz, činí ho nudným a v některých případech i ponurým.

Odborníci doporučují odmítnout kabáty s nevýrazným potiskem tmavé látky.Lepší je zastavit se na světlém kabátě s leopardím vzorem, takový model je dnes v kurzu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten