HomeŽivotní stylDva páry bot na každý 'spodek': stylistka odhaluje tajemství sestavování kapslového šatníku

Dva páry bot na každý ‚spodek‘: stylistka odhaluje tajemství sestavování kapslového šatníku

Stylistka a image-makerka Ksenia Skorochkina prozradila ruským ženám, jak si sestavit kapslový šatník, aby vypadaly stylově každý den a přitom nevyprázdnily peněženky.

Ksenia Skoročkina radí inspirovat se snímky hvězd, které se vám líbí, před cestou do obchodu si sestavit nákupní seznam a dodržovat přísné pravidlo – kapsle by se měla skládat ze 70 % ze základních a 30 % z akcentových kousků.

V ‚základu‘ by měly být funkční, klidné, kvalitní věci s minimem dekorací.Akcenty jsou trendy věci, které zdůrazňují individualitu.Je však důležité mít na paměti, že v kapsli by neměly být žádné duplicitní předměty.

Nekupujte si tři roláky různých barev, lepší je koupit si svetr, kardigan a jeden rolák.Zároveň by na jeden ‚spodek‘ měly připadat alespoň dva nebo tři ‚vršky‘ – to znamená, že pod jedněmi džínami byste měli mít několik variant nárameníků.

Ke každému ‚spodku‘ byste také měli mít minimálně dva páry bot, například podpatky a lodičky.

‚Pro každé roční období dva kusy svrchního oblečení, které korespondují s botami, a minimálně dvě tašky, které se ke všemu hodí.A nezapomínejme na doplňky,‘ citovaly Izvestija Skoročkina.

Již dříve bylo módními odborníky jmenováno sedm dámských věcí, které mohou snadno doplnit každý šatník.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten