HomeZajímavéJak efektivně pracovat s týmem: jednoduchý lifehack pro vedoucí pracovníky

Jak efektivně pracovat s týmem: jednoduchý lifehack pro vedoucí pracovníky

V podmínkách distribuovaných a vzdálených týmů nabývá efektivní řízení práce zaměstnanců na zvláštním významu.Ne všichni manažeři mohou sledovat činnost specialistů během pracovního procesu.Existuje však jednoduchý způsob, jak kvalifikovaně posoudit zapojení jednotlivých zaměstnanců do řešení úkolů – a pomoci mohou messengery.

Je snadné si představit situaci, kdy manažer požádá své zaměstnance o pomoc s důležitým úkolem.Ale jen málo nadřízených ví, jak sledovat reakce jednotlivých členů týmu na tuto zprávu.

Existuje pohodlné a jednoduché řešení – použijte funkce skupinového chatu v aplikaci Rakuten Viber.

Sdílený chat s kolegy dnes mají pravděpodobně všechny pracovní týmy.Messenger Rakuten Viber má praktickou statistickou funkci ‚Podrobnosti‘ , která ukazuje, kdo a kdy si přečetl vaši zprávu ve skupinovém chatu.

Chcete-li to provést, přejděte do skupiny, klikněte na požadovanou zprávu a podržte ji, dokud se neobjeví nabídka, kde můžete vybrat možnost ‚Podrobnosti‘.Také ve skupinovém chatu můžete na zprávy vkládat reakce, díky kterým můžete například jedním kliknutím dát najevo, že úkol je přijat k práci, nebo projevit své emoce.

Také ve skupinových chatech je vhodné připnout důležitou zprávu na začátek chatu, takže klíčové informace jsou pro všechny zaměstnance vždy rychle dostupné.A díky možnosti ankety můžete snadno a rychle zjišťovat názory účastníků chatu na jakékoli důležité pracovní otázky.

Tento přístup k řízení týmu pomůže rychle odhalit nepozorné nebo líné zaměstnance, kteří pomalu reagují a reagují na požadavky vedení.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten