HomeŽivotní stylJak můžete použít spony na chleba: nečekané způsoby - teď už se...

Jak můžete použít spony na chleba: nečekané způsoby – teď už se bez nich neobejdete

Drobné svorky, které drží sáček s chlebem pohromadě, obvykle vyhazujeme.A děláme chybu: dají se využít v každodenním životě a usnadní nám mnoho úkolů.Pomocí svorky lze například snadno zabránit zamotání drátů: stačí je jen pečlivě srolovat a upevnit.

Spona z chlebového sáčku pomůže rozlišit klíče na svazku: je třeba na ni napsat, od čeho přesně je klíč, a připevnit ji k němu.Stejné spony používá mnoho lidí k označení pokojových rostlin: sponu se jménem klíčku je velmi vhodné připevnit na květináč.

Spona na chlebový sáček může sloužit jako dočasná záložka do knihy.

Foto: Pixabay/pexels.com.

Pokud nemáte po ruce sešívačku, můžete také použít sponku na chleba k sešití stohu papírů nebo k nahrazení záložky.

Dalším problémem, který se s touto sponou snadno vyřeší, je hledání lepicího okraje lepicí pásky, který se tak těžko hledá.Když jste s lepicí páskou hotovi, jednoduše umístěte klip na okraj pásky.Klip je skvělým způsobem, jak k sobě připnout pár ponožek, aby se ‚nerozjely‘, a v nouzi vám také pomůže opravit roztržené žabky nebo plážové pantofle.

Stejně vtipně lze využít i zásobníky na vajíčka.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten