HomeŽivotní stylJak se zbavit ranních otoků

Jak se zbavit ranních otoků

Existuje několik tajemství, která vám umožní zapomenout na ranní otoky na obličeji.Pro začátek zapomeňte na sen o tom, že si přes víkend pospíte celý týden – tak to nefunguje.’Příliš mnoho spánku je stejně škodlivé jako jeho nedostatek: probudíte se vrásčití a váš obličej bude mít opuchlý vzhled.Vstávejte ve stejnou dobu jako obvykle nebo o něco později.

Druhým pravidlem je, že místo sezení u počítače pozdě večer si zvykněte před spaním chodit na procházku.Za třetí pijte během dne hodně vody, zejména ráno a odpoledne.

Je velmi důležité vybrat si správný polštář.

Foto: Foto: Michail Beznosov/Russian Look.

Za čtvrté, pokud máte rádi mléko, měli byste se ho večer vzdát.Dále mnoho žen dělá chybu, že před spaním používá denní krémy – to situaci jen zhoršuje, obsahují kyselinu hyaluronovou, která přitahuje vlhkost.

Další rada – nedívejte se před spaním na příliš napínavé filmy: thriller, akční film nebo plačtivé melodrama vám nedovolí včas usnout.A konečně se vyhněte příliš vysokému nebo tvrdému polštáři: brání normálnímu oběhu tekutin v těle a vede k otokům.

A tyto tipy vám pomohou udržet si krásu, aniž byste přišli na mizinu kvůli drahým kosmetickým procedurám.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten