HomeZajímavéJak vyhladit oblečení bez žehličky: vyzkoušejte tyto 3 účinné způsoby

Jak vyhladit oblečení bez žehličky: vyzkoušejte tyto 3 účinné způsoby

Dokonale vyžehlené oblečení je klíčem k úhlednému a upravenému vzhledu.Ale co když nemáte po ruce žehličku? Žádný problém! Existují jednoduché způsoby, jak vyžehlit záhyby bez speciálního vybavení.

Podívejme se na nejúčinnější z nich:.

Za prvé, nejjednodušší je postříkat problematická místa čistou vodou a jemně zavěsit předmět na věšák.Časem se vlhkost na tkanině vyrovná a oděv získá svěží vzhled.

Zadruhé navlhčete znečištěná místa vodou a poté je jemně vysušte fénem.Udržujte spotřebič v malé vzdálenosti od povrchu, aby nedošlo k poškození materiálu.

Za třetí, použijte sílu páry.Zapněte v koupelně horkou vodu a pevně zavřete dveře.Nechte oblečení na ramínku v takové ‚parní lázni‘ několik minut – pára sama vyhladí nerovnosti.Po usušení věcí na čerstvém vzduchu a budou vypadat bezchybně.

Na závěr bych ráda dodala, že tyto metody vám nejen ušetří čas a peníze, ale také pomohou prodloužit životnost vašeho oblíbeného oblečení.Zapomeňte na drahé čistírny a žehličky – nyní znáte jednoduché fígle pro dokonalé výsledky.Klíčem je být trpělivý a používat nástroje, které máte po ruce!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten