HomeŽivotní stylJaké oblečení si vzít na oslavu Nového roku, abyste si udobřili Králíka...

Jaké oblečení si vzít na oslavu Nového roku, abyste si udobřili Králíka a přilákali štěstí

Oblečení na Silvestra se vyplatí vybrat předem.Symbol roku 2023, černý vodní Králík, má rád saténové a hedvábné věci.Určité barvy však ano.

Nejlepší volbou budou obrázky v pastelových, černých a modrých barvách.Uklidní Králíka, který na oplátku přinese do domu štěstí a prosperitu.Od neonových, kyselých a jiných jasných obrázků je však lepší upustit.

‚Tkaniny volte ušlechtilé a splývavé.Králíka potěší i duhové opalizování – flitry, kamínky, korálky.Takové prvky zdůrazní příslušnost symbolu roku k jeho vodnímu živlu,‘ uvedla pro StarHit návrhářka Valeria Utushkina.

Na Silvestra 2023 se budou hodit šaty zdobené peřím a šaty ve stylu spodního prádla s krajkou.Kromě toho si Králíček zamiluje snímky v pyžamovém stylu.Například jednobarevné soupravy z veluru, hedvábí nebo saténu.

Chcete-li připomenout symbol roku o jeho živlu, můžete si obléknout šaty z flitrů a kamínků.Takový obrázek se hodí jak do restaurace, tak na domácí večírek.

Již dříve Tamara Globa prozradila, pro koho bude rok 2023 úspěšný.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten