HomeŽivotní stylJen málokdo ví, v jaké kapse nosíte svůj chytrý telefon a co...

Jen málokdo ví, v jaké kapse nosíte svůj chytrý telefon a co to znamená

Psychologové nám řekli, co nám říká poloha telefonu v kapse kalhot.Může to hodně napovědět o povaze člověka.

Telefon v předních kapsách kalhot si tedy nechávají ti, kteří mají příjemnou a vnímavou povahu.Takoví lidé se málokdy hádají a nepomlouvají.

Pokud si pravák dává chytrý telefon do pravé kapsy a levák do levé, znamená to, že je pragmatický, konzervativní a ve všem naslouchá své logice.Opačné uspořádání (pravák si dává smartphone do levé přední kapsy a levák do pravé) vypovídá o nekonvenčním myšlení a tvůrčích schopnostech takového člověka.

Telefon ve vnějších kapsách saka, svetru a bundy signalizuje citlivost člověka.Jsou to introverti, kteří těžko hledají motivaci.Špatně snášejí kritiku a společenský tlak.

Vnitřní kapsa bundy a saka prozrazuje charismatickou osobnost, která si rychle získá přízeň lidí.Své okolí poutají upřímností a laskavostí a často jsou duší společnosti.

Smartphone v zadních kapsách nosí infantilní a zároveň ambiciózní lidé.Jsou asertivní, rozhodní, chtějí být všude první.Rychle vstřebávají nové informace a kritiku vnímají bolestně.Vyznačují se velkou vitalitou a optimismem, píše portál gurutest.ru.

Dříve se vědělo, jak odstranit krvavé skvrny z bavlněného prostěradla.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten