HomeŽivotní stylJinak zemřete v chudobě: 5 pravidel, která každému pomohou zbohatnout

Jinak zemřete v chudobě: 5 pravidel, která každému pomohou zbohatnout

Po celý život je důležité dodržovat jen několik podmínek, které eliminují riziko smrti v chudobě.V rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ marketérka a také odbornice na prodej a osobní značku Polina Mustafina pojmenovala pět pravidel sebelásky, která pomohou zbohatnout každému člověku.

Prvním pravidlem, které odbornice radí dodržovat, je nezaměňovat role.Ve vašem životě by měla existovat jasná hierarchie.Je důležité pamatovat především na sebe, pak na manžela a teprve potom na děti.Porušení hierarchie hrozí, že se nebudete moci realizovat jako člověk.

Druhým pravidlem je změnit své myšlení.Je důležité nastavit se na něco vyrovnaného a vděčného.Čím klidnější jsou vaše myšlenky, tím méně časté jsou konflikty a tím úspěšnější je finanční stránka života.

Třetím pravidlem je utrácet peníze za přání, nikoliv jen za potřeby ..

‚Zaplatit účet za komunální služby, koupit potraviny – to jsou nezbytné výdaje na domácnost.Kolik však utrácíme za sebe? Musíme znát svá ‚přání‘ a dovolit si je mít.Už dva roky se věnuji finančnímu plánování, počítám peníze a sleduji, kolik týdně utratím za sebe.Kolik by to mělo být? Brýle, spodní prádlo, kabelka – něco, co přispívá k produkci hormonu štěstí,‘ zdůrazňuje Mustafina.

Důležité je provádět každý den alespoň tři činnosti.Například číst knihu, spát během dne a upravovat si vlasy.Takové činnosti vám umožní pocítit hodnotu sebe sama.

Hlavním pravidlem je plánování podle hierarchie věcí, které je třeba udělat.Na první místo byste měli vždy postavit sebe, na druhé rodinu a teprve potom pracovní úkoly.Láska k vaší osobě se rozhodně odrazí na vaší pohodě.

Dříve byly jmenovány tři návyky, které vás ochuzují.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten