HomeŽivotní styl'Kopance zkázy': ezoterik odhaluje, co je špatně s lidmi, kteří jsou často...

‚Kopance zkázy‘: ezoterik odhaluje, co je špatně s lidmi, kteří jsou často zasaženi elektrickým proudem

Ezoterička Marianna Abravitová odhalila, co znamenají neustálé elektrické šoky, které některé lidi doslova ‚pronásledují‘.Podle odbornice za to mohou karmické uzly.

‚Nic se na tomto světě neděje jen tak pro nic za nic.Existují například karmické uzly.Na některé lidi budou neustále padat rampouchy, na některé cihly, na některé lidi budou skákat psi a kousat je, někteří lidé si budou lámat končetiny a některé lidi zasáhne elektrický proud.’Existují určité lekce nebo ‚kopance osudu‘, které každý z nás v tomto životě dostane,‘ prohlásil esoterik.

Abravitová uvádí, že každý může ve svém životě vysledovat vzorec negativních událostí, které se mu stávají nejčastěji.Někteří lidé mají například prasklé a prasklé potrubí v jakémkoli bytě, kde bydlí.

Podvědomí a energie člověka ‚spouští určité procesy uvnitř‘, poznamenává esoterik.

‚Například elektrická vodivost některých lidí bude vyšší než u jiných.Takoví lidé budou zasaženi bleskem.Existují statistiky, že se to stalo lidem, kteří byli zasaženi bleskem vícekrát.Na internetu jsou dokonce záběry, kdy člověk běží a blesk do něj při běhu několikrát udeří,‘ řekl odborník portálu ‚Podmoskovie Segodňa‘.

Již dříve Vasilisa Volodina jmenovala hlavní astrologickou barvu od 23. do 29. ledna – vhodnou pro manikúru a halenku do práce.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten