HomeŽivotní stylKrádež volného místa: 4 věci v bytě, kvůli kterým vypadá váš byt...

Krádež volného místa: 4 věci v bytě, kvůli kterým vypadá váš byt malý

I garsonka může vypadat stylově, pohodlně a prostorně.Přistupte k otázce designu zodpovědně a získejte zpět svůj osobní prostor od věcí, které vám ho kradou.Pojďme si o každé z nich promluvit.

Lustry a svítidla.

Pokud máte malý prostor s nízkými stropy, neměli byste volit velké možnosti.Odborníci doporučují upřednostnit LED diody nebo bodové osvětlení.

Nábytek.

Měl by být praktický, funkční a ne objemný, abyste ušetřili místo.Dejte přednost pohovce, která má viditelné nohy.Vytvářejí pocit vznášení.V důsledku toho se zdá, že je v místnosti dostatek místa.

Otevřené police na knihy znatelně ubírají místo.Zvyšují celkovou vizuální zátěž.Za pozornost stojí úzké skříně s dvířky.Všechny pohledy nebudou upoutávat množství knih (i když velmi fascinujících), ale jejich lakonické uložení.

Ozdobné polštáře.

Pokud je jich málo, jsou vybrané a zdobené, prostor to jen oživí.Pokud však budou polštáře různě velké, nebarevné a budou vypadat příliš nedbale, bude místnost působit nepřehledně.

Tapety.

Velký potisk na tapetě na sebe strhává veškerou pozornost a pohlcuje prostor.Chcete-li jej maximalizovat, zvolte světlou tapetu s nepříliš velkým vzorem.Odráží více světla a místnost pak působí otevřeněji a vzdušněji.

Již dříve prozradila designérka Hoff Julia Golub tajemství organizace domácí kanceláře, která mnohonásobně zvýší produktivitu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten