HomeŽivotní stylKrálík z Černé vody bude mít radost: byly vyhlášeny hlavní módní trendy...

Králík z Černé vody bude mít radost: byly vyhlášeny hlavní módní trendy pro rok 2023

Určité prvky v oblečení v roce 2023 mohou nejen rozzářit image, ale také uklidnit Černého vodního králíka.Důležité je jen pochopit, s čím je kombinovat.V rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ stylistka Julia Zvereva, že v této sezóně budou takovými prvky peří a kožešinové lemy.

Králík je domácí zvíře a je spojován s něčím měkkým, huňatým a teplým.Stejné by mělo být i oblečení – v této sezoně se rozhodně vyplatí podívat se na modely s kožešinou.Obrázky nemusí být nutně ‚šatové‘ – měkké prvky lze snadno začlenit do každodenního stylu.

Odborník radí pořídit si košili s lemováním na rukávech a doplnit ji svetrem nebo kardiganem oblečeným nahoře.Vyplatí se také zvolit džíny s peřím – budou se skvěle hodit k vysokým botám s hranatou špičkou.

Je povinné, aby péřové lemy na oděvu byly odnímatelné.Umožní vám to nasbírat více obrázků a také usnadní péči o zboží. Black Water Rabbit určitě schválí tašky s kožešinovým lemem.Takový detail skvěle doplní kožich z ovčí kůže, svrchník nebo třeba pestrobarevnou péřovou bundu.

‚Peří a kožešiny s námi zůstanou po celý rok, takže si můžete bez obav pořídit trendy věci a zavést je do svého každodenního šatníku,‘ shrnula Yulia Zvereva.

Dříve bylo jmenováno 7 dámských věcí, které snadno doplní každý šatník.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten