HomeZajímavéLékař jmenoval jednoduché cvičení, které pomáhá snižovat krevní tlak

Lékař jmenoval jednoduché cvičení, které pomáhá snižovat krevní tlak

Endokrinoložka Zukhra Pavlova vyprávěla o jednoduchém a přitom velmi účinném způsobu, jak snížit krevní tlak.Odbornice jmenovala jedno jednoduché sportovní cvičení, které pomůže problém zvládnout.

Podle výzkumu britských kolegů pravidelné dřepování u zdi po dobu 8 minut třikrát týdně výrazně snižuje riziko hypertenze.

Podle Zuhry Pavlové si během takového cvičení můžete dělat krátké přestávky na odpočinek.Dalšími bonusy jsou posílení svalů a zlepšení vytrvalosti.

Endokrinoložka ve svém kanálu na Telegramu uvedla další doporučení pro boj s vysokým krevním tlakem – provádění izometrických cviků, jako je například držení pozice prkna.Jejich podstatou je na chvíli ustrnout v určité pozici, vysvětlil zdravotník.

Dříve jsme vás informovali o novém druhu infekce, která se objevila na Aljašce.Více informací o nebezpečí tohoto viru si můžete přečíst v materiálu na níže uvedeném odkazu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten