HomeŽivotní stylLevně a stylově: tajemství, jak levně nakoupit naprosto jakékoli oblečení, je odhaleno

Levně a stylově: tajemství, jak levně nakoupit naprosto jakékoli oblečení, je odhaleno

Několik jednoduchých pravidel při nakupování oblečení vám pomůže ušetřit značné množství peněz.V rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ prozradila certifikovaná finanční poradkyně Taťjana Volková, jak levně nakoupit úplně jakoukoli stylovou věc.

První věc, kterou byste rozhodně měli udělat, je nákup naplánovat.To vám umožní neutrácet příliš mnoho.Odbornice poradila nakupovat věci přes internet, abyste se dostali do období výprodejů a nízké poptávky.

‚Zvláště pokud to děláte mimo sezónu, například aktualizujete letní šatník v zimě.V takovém případě můžete získat výraznou slevu,‘ zdůraznila Volková.

Za důležitý trik označila finančník nákupy bezprostředně po svátcích – v tomto období se věci prodávají téměř o polovinu levněji.Pro ještě větší úsporu při nakupování doporučujeme využít speciální nabídky obchodu a cashback.

Dříve stylistka řekla, které šaty udělají ze ženy stařenku.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten