Home Životní styl Milionkrát chladnější než Turecko: na podzim stojí tato nóbl letoviska haléře –...

Milionkrát chladnější než Turecko: na podzim stojí tato nóbl letoviska haléře – musíte jet

0
70

Navzdory rozšířenému názoru můžete na dovolenou vyrazit nejen v létě.Jurij Barzykin, viceprezident Ruského svazu turistického průmyslu, vyjmenoval levná letoviska, do kterých můžete vyrazit na podzim.

Odborník nejprve doporučil podívat se blíže na pobřeží Černého moře.Tam už sice skončila sametová sezóna, ale vedra nikam nezmizela.Díky tomu jsou ceny nižší o 10-15 %.Navíc si v říjnu můžete koupit komplexní program v sanatoriu.

‚Historické a kulturní zájezdy jsou zastoupeny na severozápadě.Využívá se také Moskva, Moskevská oblast a Zlatý prstenec.Je možné spěchat na Ural, do Tatarstánu, na severní Kavkaz.V rámci jednoho zájezdu lze navštívit 2-3 regiony najednou.A to až k Bajkalu a na Přímoří, v závislosti na čase a rozpočtu.’Čím dříve si rezervujete, tím optimálněji a lépe si vyberete rozpočet a destinaci, která vám vyhovuje,‘ dodal Barzykin v rozhovoru s portálem Horodovoy.

Dodal, že nejvýhodnější by bylo absolvovat komplexní programy prostřednictvím cestovních kanceláří.Ušetří se tak asi 20 procent z částky zájezdu.

Již dříve byli Rusové označeni za nejlepší země pro zahraniční dovolenou během zimních prázdnin.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here