HomeŽivotní stylMísto dárků budete muset koupit nový vysavač: častá chyba při čištění jehličí...

Místo dárků budete muset koupit nový vysavač: častá chyba při čištění jehličí ze smrku byla pojmenována

Přírodní jehličnany, které jsme si zvykli vybírat jako výzdobu na Nový rok, mají jednu nepříjemnou nevýhodu.Z větví padá na zem příliš mnoho jehličí.Většina hostitelů to však vůbec nepovažuje za problém a používá vysavač.Jak se však ukazuje, není to nejlepší způsob úklidu.

Jak uvedl opravář Dmitrij Saveljev, při čištění podlahy od smrkového jehličí nelze použít vysavač.Zvyšuje totiž riziko poruchy domácích spotřebičů.

‚Vysavači to samozřejmě škodí.Jehličí se může dostat do motoru a ten se spálí.To je nejčastější problém,‘ uvedl odborník.

Jehličí stromů může způsobit poruchu spotřebičů.

Foto: freepik.com/ freepik.

Opravář radí používat obyčejný smeták a lopatku na prach.Zabere to sice trochu více času a úsilí, ale rozhodně vám to ušetří spoustu peněz v předvečer Silvestra.

Mezitím se hostesky dozvěděly, které levné prostředky na kuchyňské skříňky pomohou odstranit léta usazenou špínu ze spár v koupelně.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten