HomeŽivotní stylMuži budou slintat: nejvíc sexy účesy léta 2023 - oblíbené účesy všech

Muži budou slintat: nejvíc sexy účesy léta 2023 – oblíbené účesy všech

Obraz ženy se často utváří nejen z věcí, ale také z různých detailů.Včetně účesů.Blogerka Daria Pogadaeva nám prozradila, jaké účesy budou v této sezoně vypadat obzvlášť sexy.

V první řadě byste se měli podívat na uvolněné kadeře.Vytvořit takový účes lze pomocí velké žehličky na vlasy.V tomto případě nebudete muset používat velké množství laku nebo podobných prostředků.Rovné vlasy nebudou vypadat o nic hůře.

Zvlášť sexy vypadá uvolněný svazek.Navíc ho vždy můžete doplnit dlouhými třásněmi.Za bližší pozornost stojí i další varianta tohoto účesu, uhlazený svazek.

Dlouhý bob zaujímá zvláštní místo v seznamu módních účesů letošního léta.Vlasy jsou díky němu opticky silnější a zároveň dodává každé ženě na sexy vzhledu, zdůraznila Pogadaeva v rozhovoru pro Marie Claire.

Univerzální variantou je nízký, hladký culík.Takový účes je vhodný jak pro každodenní vzhled, tak pro večerní vycházku.Tento účes bude vypadat obzvlášť elegantně s rozdělením uprostřed.

Dříve byla nejjemnější manikúra letošního léta pojmenována.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten