HomeŽivotní stylNákaza: odhaluje se, jak infotsygani za peníze oblbují a rozvádějí obyčejné Rusy

Nákaza: odhaluje se, jak infotsygani za peníze oblbují a rozvádějí obyčejné Rusy

PR-ředitelka Národní hudební korporace Julia Matvejeva sdělila portálu ‚A teď pozor!‘, jak infotsygani nutí předplatitele kupovat jejich kurzy.

Mazaní blogeři mají celé systémy, které jim pomáhají vydělávat na obyčejných Rusech.

Speciálně pro naše vydání uvedla Julija Matvejeva způsoby, jak ovlivnit člověka.

Návrh.Není to přímé ovlivňování člověka.Trochu jste to zahalila tím, že jste řekla, že každý, kdo chtěl vydělat peníze, už je u tohoto blogera.Všichni chytří lidé už tu knihu dávno četli.Nejste přímo osloveni, ale po této větě zažijete trochu nepříjemný pocit: no, jsem chytrý, ale ještě jsem ji nečetl, měl bych si ji přečíst.

Metoda davu.Na toto téma byla provedena velmi zajímavá studie: v čekárně u lékaře seděla skupina statistiků a několik běžných klientů.V okamžiku, kdy přišel lékař, skupina statistiků náhle vstala. Po chvíli se začali zvedat i obyčejní lidé.

A i když zůstali v místnosti sami, když všichni statisté odešli, běžní zákazníci se dál zvedali.Pokud se tedy lišíme od zbytku světa, začínáme se cítit nepříjemně.I toho lze snadno využít.

Nákaza.Všimli jste si, že všichni info-ciganisté ve svých kurzech velmi emotivně hovoří o tom, jak byli na dně a pak se vyšvihli do výšin? Máme tendenci přebírat emoce.Tímto způsobem nás nabíjejí tímto pohonem a nám se zdá, že to můžeme udělat také,‘ vysvětlila Matvejeva.

Dříve byli Rusové varováni před rizikem ztráty svých peněz.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten