HomeŽivotní stylNalepte na dlaždice kus látky: až uvidíte výsledek, budete skákat štěstím

Nalepte na dlaždice kus látky: až uvidíte výsledek, budete skákat štěstím

Ti, kdo se od sovětských dob nikdy neobtěžovali s renovací, musí trpět monotónností: rozviklané stoly, objemné sporáky, bledé kachličky v nemocničních barvách.Pro starší lidi je to něco přirozeného a útulného, ale mladší generace chce od takového interiéru utéct.

Abyste situaci nějak napravili, můžete obklady ozdobit nějakou krásnou látkou.Dělá se to velmi jednoduše: ve 250 ml studené vody rozmícháme dvě polévkové lžíce škrobu.Samostatně převaříme 750 ml vody v hrnci.Do horké vody přidáme zředěný škrob a ztlumíme teplotu.Hmota by měla zhoustnout a změnit se v lepidlo.

Do připraveného lepidla namočte nastříhanou suchou látku, namočte ji, vymačkejte přebytek a pak namočenou látku přilepte na čistou suchou dlaždici.Po krátké době zaschne a dobře drží, píše portál ‚Vlastníma rukama‘.Takový dekor na staré kuchyni bude vypadat velmi zajímavě a neobvykle.

Dříve bylo řečeno, jak izolovat okna pomocí průhledné fólie.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten