HomeŽivotní stylNasypte prášek přímo do ponožky - až pocítíte účinky, budete poskakovat po...

Nasypte prášek přímo do ponožky – až pocítíte účinky, budete poskakovat po bytě

Praní věcí je již dlouho známým procesem téměř pro každou hospodyňku.Málokdo však ví, že prací prostředky se nemusí vždy dávat do speciální vaničky.Odborníci nám prozradili, proč by se měl prací prášek sypat do kapronové ponožky.

Jde o to, že levné prací prášky obsahují ve svém složení velké množství soli a sody.Kvůli těmto složkám se prací prostředek často sráží.V důsledku toho jsou věci špatně vyprané a spotřeba samotného prášku se výrazně zvyšuje.

Všem těmto problémům se můžete vyhnout pomocí malého triku.Namísto prášku ve speciálním zásobníku pračky jej nasypte do kapronové ponožky.Vzniklou hrudku je třeba vložit přímo do bubnu.Nakonec zbude jen spustit praní obvyklým způsobem.

Díky této metodě se věci mnohem lépe protáhnou a spotřeba prášku se výrazně sníží, zdůrazňuje zenový kanál Tři tisíce k výplatě.

Dříve se hospodyňky dozvídaly, proč obalovat pokojové květiny potravinářskou fólií.

Posypte prášek přímo do ponožky – až uvidíte efekt, budete po bytě skákat štěstím.

Foto: Zenový kanál ‚Tři tisíce před výplatou‘.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten