HomeŽivotní stylNebudete potřebovat ani žehlicí prkno: vyžehlete své ložní prádlo 3krát rychleji než...

Nebudete potřebovat ani žehlicí prkno: vyžehlete své ložní prádlo 3krát rychleji než obvykle

Vyžehlené prádlo vypadá esteticky a atraktivně.Je měkké na dotek, takže váš spánek bude pohodlnější a sladší než zmačkané povlečení.

Ve tříčlenné nebo čtyřčlenné rodině, kde se ložní prádlo mění každý týden, trvá žehlení povlaků na polštáře, prostěradel a obrovských peřin celou věčnost – asi 40-60 minut.

Portál ‚Belnovosti‘ se podělil o jednoduchý lifehack, který výrazně zkrátí čas na tuto monotónní činnost a zpříjemní spánek na čerstvém a jemném ložním prádle.

Jakmile je tedy povlečení suché, ihned ho položte na matraci.Pak vezměte žehličku a zastrčené povlečení vyžehlete – ano, ano, přímo na posteli.Jedinou nevýhodou je, že u nadměrně velkých postelí budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel, aby byla délka kabelu žehličky dostatečně dlouhá a dosáhla do všech rohů.

Stejně byste měli postupovat i v případě povlaků na přikrývky a polštáře.Díky této metodě vám vyžehlení jedné soupravy zabere asi 5-10 minut.Zároveň se ložní prádlo nebude na dotek nijak lišit od toho, co se žehlí tradičním způsobem.

Již dříve jsme vám řekli, proč Japonky zmrazují zubní pastu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten