Home Životní styl Nebudete potřebovat ani žehlicí prkno: vyžehlete své ložní prádlo 3krát rychleji než...

Nebudete potřebovat ani žehlicí prkno: vyžehlete své ložní prádlo 3krát rychleji než obvykle

0

Vyžehlené prádlo vypadá esteticky a atraktivně.Je měkké na dotek, takže váš spánek bude pohodlnější a sladší než zmačkané povlečení.

Ve tříčlenné nebo čtyřčlenné rodině, kde se ložní prádlo mění každý týden, trvá žehlení povlaků na polštáře, prostěradel a obrovských peřin celou věčnost – asi 40-60 minut.

Portál ‚Belnovosti‘ se podělil o jednoduchý lifehack, který výrazně zkrátí čas na tuto monotónní činnost a zpříjemní spánek na čerstvém a jemném ložním prádle.

Jakmile je tedy povlečení suché, ihned ho položte na matraci.Pak vezměte žehličku a zastrčené povlečení vyžehlete – ano, ano, přímo na posteli.Jedinou nevýhodou je, že u nadměrně velkých postelí budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel, aby byla délka kabelu žehličky dostatečně dlouhá a dosáhla do všech rohů.

Stejně byste měli postupovat i v případě povlaků na přikrývky a polštáře.Díky této metodě vám vyžehlení jedné soupravy zabere asi 5-10 minut.Zároveň se ložní prádlo nebude na dotek nijak lišit od toho, co se žehlí tradičním způsobem.

Již dříve jsme vám řekli, proč Japonky zmrazují zubní pastu.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version