HomeŽivotní stylNebudete věřit, co přišlo do módy - kupte si ho brzy a...

Nebudete věřit, co přišlo do módy – kupte si ho brzy a nasaďte si ho na nohu (foto)

Kotníkové náramky neboli náramky na nohu opět pronikají na vrchol trendů.Tento módní doplněk má bohatou historii, která začíná u starověkých civilizací, a dnes si opět získává srdce módních nadšenců.

Na módních přehlídkách můžete vidět nejrůznější modely nákotníků: zlaté, stříbrné, s korálky a přívěsky.Každá žena si může najít variantu, která vyhovuje jejímu stylu.

Dnes už není tak důležité, na které noze se nákotník nosí, protože díky směsici kultur a tradic je toto pravidlo méně přísné.

Svůdné zlaté nákotníky jsou vhodné pro zvláštní příležitosti, zatímco stříbrné skvěle doplňují ležérní styl.Kotníkové náramky s velkými korálky jsou ideální pro etnický nebo boho vzhled.Oblíbené jsou také přívěsky na nákotnících – dodávají jim nádech individuality, píše MarieClaire.

Nebudete věřit, co přišlo do módy – kupte si to brzy a nasaďte si to na nohu (foto).

Foto: marymarkevich/freepik.com.

Při výběru náramku je důležité zohlednit svůj styl a připravit si nohy tak, aby šperk vypadal dokonale.Krásná pedikúra a dobře upravené nohy udělají z nákotníku skutečnou ozdobu vašeho vzhledu.

Již dříve Vlad Lisovets jmenoval trend z nultých let, který byste měli urychleně vyzkoušet.

Kromě toho Síť odtajnila boty, které budou za měsíc nejvíc v módě.

Mezitím odborníci dospěli k nečekanému závěru, která limonáda je vlastně zdraví škodlivější – s cukrem nebo bez něj.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten