HomeŽivotní stylNejhorším řešením je nákup v obchodě: byl jmenován prášek, který nelze prát...

Nejhorším řešením je nákup v obchodě: byl jmenován prášek, který nelze prát v pračce

Každý z nás se při výběru pracích prostředků na praní řídí svými preferencemi a zvyklostmi.Dodržování některých doporučení odborníků vám však zajistí účinné a bezpečné praní.

V rozhovoru s portálem ‚A teď dávejte pozor!‘ prozradila odbornice z Roskačeva Natalia Zavyalova, jak si vybrat kvalitní prací prostředky.Odbornice nedoporučuje kupovat prášky na ruční praní do pračky.

‚Nedoporučuje se používat prášky na ruční praní v pračce.Prášky na ruční praní vytvářejí velké množství pěny.Nadměrné množství pěny může poškodit elektrické vedení pračky.

Pokud omylem použijete v pračce prášek na ruční praní, doporučujeme pračku zastavit, vypustit vodu, prádlo ručně vymáchat, abyste odstranili přebytečný prášek a pěnu, a poté pokračovat v praní s vhodným práškem na praní v pračce,‘ vysvětlil odborník pro naši publikaci.

Roskačečestvo objevilo špičkovou ‚doktorovu‘ klobásu z přírodního masa.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten