HomeŽivotní stylNemusíte si barvit celou hlavu: jak se rychle zbavit šedivých vlasů -...

Nemusíte si barvit celou hlavu: jak se rychle zbavit šedivých vlasů – 5 nejlepších způsobů

Již dlouho je známo, že šedivých vlasů se můžete zbavit jejich barvením.Tento postup však často zabere obrovské množství času.Odborníci vyprávěli o pěti způsobech, které vám umožní skrýt šedivé prameny během několika minut.

Nejprve byste se měli podívat na různé doplňky.Například sponky a stuhy do vlasů.Ty vám umožní upravit vlasy tak, aby šediny byly téměř neviditelné.Neméně účinné budou i šátky nebo šály.Jednoduše zakryjí šedivé prameny.

Radikální metodou maskování šedin je použití paruky.Má však značnou nevýhodu.Slušné kopie jsou poměrně drahé.

Bezchybný účes si můžete vytvořit také pomocí umělých pramenů.Stačí zajít do kosmetického salonu.V tomto případě bude možné nejen skrýt šediny, ale také dodat vlasům objem.

V některých případech se vyplatí použít speciální tónovací přípravky.Ty umožňují zamaskovat šedivé vlasy během několika minut.Stačí, když přípravek nanesete na šedivé prameny.Při procházce však budete muset být opatrní a pamatovat na to, že pokud vás zastihne déšť, barva se jednoduše smyje.

Výrobky můžete použít pokaždé, když jdete ven.

Foto: freepik/ru.freepik.com.

Alternativou k tonikům může být speciální řasenka na barvení.Ta také umožňuje zamaskovat jednotlivé pramínky, shrnuli odborníci.

Již dříve byly jmenovány tři nejlepší tónovací šampony na šedivé vlasy.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten