HomeŽivotní stylNení třeba mýt: Jak udržet vlasy dlouho čisté, ví jen málokdo

Není třeba mýt: Jak udržet vlasy dlouho čisté, ví jen málokdo

Stylisté se podělili o seznam pravidel, která vám pomohou mýt si vlasy méně často.

Zaprvé, zatuchlé ložní prádlo přispívá ke znečištění pokožky hlavy.Chcete-li udržet vlasy déle čisté, měňte povlak na polštář každé tři dny.

Za druhé, vyberte si správný šampon pro váš typ vlasů.Pokud pravidelně používáte nesprávný přípravek, může dojít k narušení tvorby kožního mazu a ke znečištění kořínků brzy po umytí.

Třetím důležitým pravidlem je vyhýbat se horké sprše.Příliš horká voda může poškodit vaše kadeře tím, že zničí jejich strukturu.

Vyhněte se horkému stylingu.Příliš agresivní metody sušení a úpravy vlasů představují riziko narušení mazových žláz a poškození vlasových folikulů.

Spřátelte se se suchým šamponem.Absorbuje maz, který je již u kořínků vlasů.A pokud ho použijete před spaním, druhý den budou vaše vlasy nejen objemné, ale také bezchybně čisté.

Naplánujte si účesy a rozvrh mytí hlavy.Stylistka Kim Kardashian radí mýt si vlasy co nejméně často a pro všechny ostatní dny volit účesy, které zamaskují zatuchlé kořínky (vysoký culík, drdol).Kromě toho sebrané vlasy i vypadají upraveně a méně se špiní, píše LIFE.

Ještě předtím jsme se s vámi podělili o tajemství, jak snadno vyčistit vanu, aby zářila.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten