HomeŽivotní stylNení třeba platit navíc: letuška vysvětlila, jak se zdarma přesunout z ekonomické...

Není třeba platit navíc: letuška vysvětlila, jak se zdarma přesunout z ekonomické do business třídy

Letušky Miguel Munoz odhalil malý trik, který můžete provést na palubě letadla.Pokud letíte ekonomickou třídou, můžete požádat o přesun do business třídy, aniž byste zaplatili jediný cent navíc.

Chcete-li získat pohodlnější sedadlo, je důležité správně požádat.Stevard doporučuje být k členům posádky upřímný a přátelský.Není třeba si vymýšlet důvody nebo lhát, že vás bolí nohy.

Munoz připustil, že to nefunguje vždy, i když je v ‚business‘ spousta volných míst, ale on sám často neodmítne zdvořilou žádost a najde pohodlnější místa i v ‚economy‘.Mimochodem, v případě místa na nohy vás naopak může přesunout ze sedadla u nouzového východu, kde je více místa na nohy.

Miguel vysvětlil, že by tam měli sedět lidé, kteří mohou posádce v extrémní situaci pomoci.Cestující s bolavými koleny si s tím těžko poradí, píše Express.

Připomeňme, že dříve letušky pojmenovaly drzý způsob, jak propašovat do kabiny další zavazadlo.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten