HomeZajímavéNevyhazujte obaly na toaletní papír: 6 způsobů, jak je využít v domácnosti

Nevyhazujte obaly na toaletní papír: 6 způsobů, jak je využít v domácnosti

Poté, co dojde toaletní papír, mnoho lidí prázdné pouzdro na toaletní papír vyhodí.Ukazuje se však, že i tuto věc lze v domácnosti dobře využít! Povíme vám o 6 způsobech, jak pouzdro na toaletní papír využít.

Za prvé, náboj je skvělý pro ukládání kuchyňského náčiní – špachtle, naběračky, třecí nádobí.Pouzdro lze umístit na kuchyňskou linku, je vhodné do něj vložit kuchyňské náčiní.

Za druhé, do pouzdra můžete uložit tužky, pera, nůžky a další kancelářské potřeby.Bude to úhledný a praktický stojánek na vašem pracovním stole.

Za třetí, pouzdro lze použít jako horký stojan na stole.Ochrání povrch stolu před rozlitou tekutinou nebo vysokou teplotou.

Za čtvrté, rozbočovač je vhodným místem pro uložení nabíječek a kabelů od spotřebičů.Tímto způsobem se nebudou zamotávat a nebudou se povalovat po celém domě.

Za páté, v pouzdře budou uloženy štětce , lepidlo a další drobné výtvarné potřeby.

Za šesté, v náboji můžete shromažďovat drobné odpadky po celém domě – obaly, šeky, zbytky a odkládat je až do vyhození.

Jak vidíte, pouzdro na toaletní papír – je užitečná věc, která by se neměla vyhazovat, a můžete pro ni najít důstojné využití!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten