HomeZajímavéNevyhazujte prázdné lahvičky od parfémů: tyto nádobky se vám budou hodit v...

Nevyhazujte prázdné lahvičky od parfémů: tyto nádobky se vám budou hodit v domácnosti

Mnoho příslušnic něžného pohlaví, jakmile skončí jejich oblíbený parfém, okamžitě prázdnou lahvičku vyhodí.Zkušené hospodyňky však dělají pravý opak – vědí, že takovou nádobku lze využít pro potřeby domácnosti.

Neboť místo toho, abyste prázdnou lahvičku od parfému vyhodili, můžete ji proměnit v osvěžovač vzduchu , a to bez jakýchkoli dalších prostředků.

Za tímto účelem vyjměte rozprašovač z lahvičky.Poté nalijte do nádobky obyčejnou vodu, přičemž ji naplňte pouze do poloviny.Poté se do vody ponoří několik párátek – rychle absorbují vůni, která v lahvičce zůstala z parfému.

Výsledkem je, že se v místnosti, kde tento improvizovaný osvěžovač vzduchu stojí, postupně rozšíří jasná a příjemná vůně.Proto se doporučuje umístit prázdné lahvičky od parfémů na místa, kde se vyskytují nepříjemné pachy – domácí prostředek je rychle zamaskuje a osvěží atmosféru.

Jinými slovy, místo vyhazování prázdných lahviček od parfémů je můžete úspěšně použít jako osvěžovače vzduchu přidáním vody a párátek.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten