HomeŽivotní stylNosí je jen babičky: tyhle věci všechny ženy strašně stárnou - nikdy...

Nosí je jen babičky: tyhle věci všechny ženy strašně stárnou – nikdy se nenosí

Špatně zvolená image může ženu nejen učinit nepřitažlivou, ale také ji začít stárnout.Odborníci nám prozradili, které chyby v šatníku přidávají na věku především.

První věc, která okamžitě přidá pár let – špatně padnoucí věci.Klíčem k úspěšné image je dokonale padnoucí šatník.V opačném případě bude vzhled příšerný.Přidat věk může i měkký úplet.To vše proto, že dobře nesedí na těle a nemá nejlepší strukturu.

Celočerné soupravy mají tendenci ženy stárnout.Navíc takové oblečení často působí bolestivě.Podobná situace je i u dlouhých sukní – příliš nevýrazné modely v maxi délce vám hned přidají pár let.

Zvyk nosit nepodstatné boty ničí vzhled milionů žen.Díky tomuto detailu budete vypadat starší, i když zbytek vašeho šatníku je dokonalý.Zastaralé džíny byste měli také vyhodit.

Buďte opatrní s pytlovitými saky.Příliš objemné modely dělají ženu nedbalou a dokonce starou.Je důležité si uvědomit, že taková věc by měla být vybírána velmi pečlivě – měla by zakrývat nedokonalosti, ne je ukazovat.

Pletené ‚dvojky‘ a retro věci bez špetky modernosti – skutečný mauvais v současné době, a to přidáním hned několika let.Ve většině případů by se takové prvky měly vyřadit, zdůrazňuje MarieClaire.

To hlavní, co dělá ženy starými, jsou brýle s nenápadnými obroučkami.Takový doplněk doslova zničí image a způsobí, že budete vypadat starší.

Dříve bylo jmenováno pět párů bot na léto, které potřebuje každý.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten