Home Životní styl ‚Nový život se zrodí ve vašich ponožkách‘: letuška vysvětluje, co si vzít...

‚Nový život se zrodí ve vašich ponožkách‘: letuška vysvětluje, co si vzít na sebe do letadla

0

Česká letuška Marika Mikušová prozradila, jak se oblékat na cestu letadlem.Doporučila vybírat oblečení nikoliv podle počasí v cílové destinaci, ale podle pohodlí během letu, zejména letu trvajícího mnoho hodin.

Vysvětlila, že v kabině každého letadla je udržována stejná příjemná teplota.Turisté letící do rekreačního střediska by neměli volit příliš lehké oblečení – šortky, tričko a sandály.Mohlo by jim být chladno kvůli klimatizaci.

Nikdo z ostatních cestujících také nebude chtít vidět plážové oblečení na svém spolucestujícím na sedadle.Neměly by se nosit boty s otevřenou špičkou nebo žabky, protože to je často zatíženo nepříjemným zápachem, který nikomu na pohodlí nepřidá.

Cestující, kteří cestují do chladných klimatických oblastí, často nosí v letadle příliš teplou obuv.Takže si během letu musí sundat boty a chodit v ponožkách – to byste také neměli dělat.

‚Děkuji za vytření podlahy na záchodě.A vezměte si s sebou náhradní pár ponožek – ty staré budete chtít po přistání pravděpodobně vyhodit, protože do té doby začnou žít novým životem,‘ řekla letuška serveru Wales Online.

Marika také nedoporučuje nosit vysoké podpatky, i když to není zakázáno.V případě nouze by bylo nepohodlné se v nich pohybovat, navíc by jehlové podpatky mohly prorazit nouzovou uličku.

Předtím letuška vyřešila letitý spor a vysvětlila, kdo má právo používat opěrky rukou.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version