HomeŽivotní stylO tom se vám ani nesnilo: Dubaj nabídla Rusům pobyt v pětihvězdičkovém...

O tom se vám ani nesnilo: Dubaj nabídla Rusům pobyt v pětihvězdičkovém hotelu zdarma

Dubajská letecká společnost Emirates zahájila neobvyklou akci pro všechny cestující.Při zakoupení letenky na oficiálních internetových stránkách nebo u cestovní kanceláře nabízí dopravce pobyt v jednom z 5* hotelů zdarma.

Letenka musí být zakoupena v období od 22. května do 11. června 2023 a musí letět první nebo business třídou tam i zpět nebo jen s přestupem v Dubaji.Pak můžete zůstat dvě noci zcela zdarma v 25hodinovém hotelu Dubai One Central.

Cestující ekonomické třídy a třídy Premium Economy mohou počítat s jednou nocí v hotelu Novotel World Trade Centre.Letenky je nutné zakoupit v období od 26. května do 31. srpna, a to zpáteční nebo s přestupem v Dubaji delším než jeden den.

Oba tyto hotely se nacházejí v centru města a jsou neuvěřitelně luxusní, s nádherným výhledem na Dubaj, lázněmi, bazény a živou hudbou v barech, píše TourProm.

Připomeňme, že dříve ruský generální konzul v Egyptě vyprávěl, jak se místní obyvatelé skutečně chovají k ruským turistům.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten