HomeŽivotní stylOcelový charakter: 5 jmen žen předurčených k úspěchu

Ocelový charakter: 5 jmen žen předurčených k úspěchu

Jméno často ovlivňuje charakter a osud.Možnost úspěchu lze určit podle toho, jak rodiče pojmenovali dítě při narození.Existuje 5 ženských jmen, která svým nositelkám propůjčují ocelový charakter a vůli k vítězství.

Nezávislá a zásadová roste Xenie.Obvykle je nositelka tohoto jména benevolentní, ale pokud potřebuje dosáhnout cílů v kariéře, splní si přání díky železné vůli.

Kateřina může zvenčí působit jemně, měkce a dobře vychovaně.V hloubi duše jsou však ženy s tímto jménem soběstačné.Díky intuici mohou dosáhnout nebývalých výšin a dobře se v životě usadit.

Viktorie má předurčeno být vítězkou, protože její jméno v překladu z latiny znamená ‚vítězství‘.Ocelový charakter poskytuje i ‚příbuznost‘ s mužským jménem Viktor.Není divu, že Vika dokáže překonat všechny obtíže.

Vasilisa od dětství projevuje tvrdohlavost a vůdčí vlastnosti.Její jméno znamená ‚carevna‘, což zanechává otisk na její povaze.Takové ženy přistupují k dosažení cíle s inteligencí.

Alexandra má také vůli zvítězit.Její jméno je ženskou verzí mužského jména Alexandra, což v překladu znamená ‚ochránkyně lidu‘.Saša do sebe vstřebala tradičně mužské povahové rysy: vytrvalost, touhu po moci a vůdčí vlastnosti.Zároveň dokáže být Alexandra jemná a starostlivá ke svým nejbližším, uvádí Rambler/Horoskop.

Dříve pojmenovaných 5 mužských jmen, jejichž majitelé se stávají nechutnými otci.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten