HomeŽivotní stylOklamaný a opuštěný: 4 mužská jména, jejichž majitelé budou s největší pravděpodobností...

Oklamaný a opuštěný: 4 mužská jména, jejichž majitelé budou s největší pravděpodobností čelit zradě

Ne všichni muži mají štěstí v lásce.Někteří se čas od času dostávají do potíží, protože je žena využívá.To vše kvůli jménu, které muž dostal při narození.

Daniela pronásledují problémy v osobním životě.Nositelé tohoto jména nemají žádný odraz od obdivovatelů, ale z nějakého důvodu přitahují ty, kteří je mohou pomatrosit a shodit.A to vše kvůli otevřenosti a naivitě.

Konstantin si je častěji než jindy jistý svou neodolatelností.Je zvyklý ‚kupovat‘ si dívky, které se mu líbí, pro jejich krásu.Dámy to vidí a využívají toho pro své sobecké zájmy.V důsledku toho se Konstantin stává zcela závislým na vůli své milé.

Opatrnější s výběrem druhé polovičky by měl být i Jurij.Pokud se tento muž zamiluje, bude se snažit své milované dokázat své city.Není divu, že ho přitahují vypočítavé ženy.Nejdřív si vynutí další dary a pak ho opustí.

Bogdáni to mají také těžké, ale jen když sami využívají dívky.Muž může chodit s několika dámami najednou.Některé vášně však jen předstírají, že si jeho dobrodružství nevšímají.Poté, co využily nápadníka, se mu krutě pomstí, hlásí LIFE.

Dříve jmenovaných 5 ženských jmen, která přitahují problémy.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten