HomeŽivotní stylOsvěžte svou tvář a vytvořte mladistvý efekt: byly jmenovány nejlepší tvářenky, které...

Osvěžte svou tvář a vytvořte mladistvý efekt: byly jmenovány nejlepší tvářenky, které jsou všude v prodeji

Správně zvolená kosmetika dokáže obličej nejen osvěžit, ale také mu dodat odpočatý vzhled.V rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vizážistka Alexandra Asterová jmenovala nejlepší levné tvářenky, které vytvoří mladistvý efekt i u starších lidí.

Letos na jaře odbornice doporučila podívat se hned na několik produktů, z nichž prvním je ART-VISAGE krémová tvářenka.Tato tvářenka je již dlouho klasikou.Snadno se nanáší a má také pěnovou texturu.

Za pozornost stojí překvapivý výrobek s názvem I HEART REVOLUTION ovocná.Obsahuje dva odstíny, které lze pomocí štětce míchat a vytvářet tak nové barvy.

Zvláštním trendem je nyní RAD crush tekutá tvářenka.Tato tvářenka má tekuté složení, takže ji musíte nanášet přes ruku.Hlavní výhodou jsou neobvyklé a zajímavé variace odstínů.

Poslední tvářenka, kterou koupíte téměř všude BELOR DESIGN multitalent.Má krémovou texturu, která se snadno nanáší a roztírá i prstem.

Čtyři nejlepší nesmazatelné přípravky na růst vlasů byly jmenovány dříve.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten