HomeŽivotní stylPokud máte problematickou pleť, urychleně nakupte: bylo jmenováno 5 nejlepších mycích gelů

Pokud máte problematickou pleť, urychleně nakupte: bylo jmenováno 5 nejlepších mycích gelů

Odborníci z ‚MarkiKachestva‘ jmenovali 5 nejlepších mycích gelů.Výrobky budou určitě vyhovovat těm, kteří mají problematickou nebo mastnou pleť.

Podle výsledků výzkumu byl za nejlepší označen francouzský výrobek Uriage Hyseac.Nejenže jemně čistí a zmatňuje pleť, ale také ji účinně zbavuje nedokonalostí.Mínusem byla cena – 1300 rublů za lahvičku.

Na druhém místě se umístil VICHY Normaderm Phytosolution gel.Výrobek je hypoalergenní, čistí pleť a snadno odstraňuje mastnotu.Zvláštností je, že by se měl nanášet v tenké vrstvě.

Třetí místo odborníci přisoudili prostředku s názvem Himalaya Herbals.Je vhodný k odstranění zánětů a dokonce i k odlíčení.Zároveň je gel poměrně rozpočtový – 290 rublů za lahvičku.

Na čtvrtém místě se umístil gel La Roche-Posay Effaclar.Jemný přípravek, který dobře pění a je vhodný i pro majitelky citlivé pleti.Jedna lahvička vyjde na 790 rublů.

Na posledním, pátém místě se umístil Bioderma Sébium Gel moussant.Stejně jako předchozí odstraňuje akné a záněty a je také hypoalergenní.Hlavní nevýhodou je obsah sulfátů ve složení a cena 1400 rublů.

Dříve dermatolog vysvětlil, jak dosáhnout zářivé pleti bez kosmetiky.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten