HomeŽivotní stylPořiďte si letos na podzim luxusní top manikúru: všechny módní návrhářky kvůli...

Pořiďte si letos na podzim luxusní top manikúru: všechny módní návrhářky kvůli ní běží do salónů

Mistryně manikúry Alexandra Sachapova v rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vyprávěla o aktuálních podzimních trendech v této sféře.

Podle ní se tradičně na podzim dělá manikúra v hnědých, žlutých a tmavě zelených odstínech.Často se na takové nehty kreslí listy, například javorové.Velmi oblíbené jsou také černé větvičky připomínající kapradí a akvarelové vzory.

‚Potale a zlaté vločky Yuka jsou skvělé pro proměnu jednobarevných nehtů.Pokud je chaoticky rozmístíte po malých kouscích po celých nehtech, je to velmi efektní.Matný top se na podzim používá nejčastěji.V období, kdy se již ochlazuje, ale ještě nejsme připraveni pustit se do teplých věcí, je velmi příjemné sáhnout po sametových nehtech.Leopardí skvrny se i nadále vyjímají na nehtech modistek.Jestliže v létě byly s přídavkem neonových barev, na podzim se kombinují pouze s béžovými barvami v odstínech kávy a mléka v různých poměrech,‘ uvedl odborník.

Již dříve beauty blogerka Elizaveta Vizichkanich vysvětlila, jaký parfém by si měli muži vybrat na podzim.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten